Rehabilitasyon kliniğine yatacak

Harabeye çevirdiği otel odasında çıplak ve sarhoş bir şekilde bulunduğu iddia edilen Two Men and a Half dizisinin başrol oyuncusu Charlie Sheen çareyi rehabilitasyona gitmekte buldu.

Haberler 27.10.2010 - 12:48

Rehabilitasyon kliniğine yatacak

Charlie Sheen’in bir otel odasında sarhoş ve çıplak bir halde bulunduğu, psikiyatrik değerlendirmeye alındığı ve rehabilitasyona gideceği iddia edildi.

45 yaşındaki aktör henüz hangi rehabilitasyon merkezine yatacağına karar verebilmiş değil, ama Malibu’daki Promises’a dönmeyi düşünüyor.

İddiaya göre aktör otel odasında bir fahişeyle beraber olduktan sonra alkolün etkisi altında öfke nöbeti geçirerek odayı harap etmiş.

Sheen’in eski eşi aktris Denise Richards kızları altı yaşındaki Sam ve beş yaşındaki Lola ile beraber otelin ayrı bir odasında kalıyordu.

Sheen son skandalın patlak vermesinden yalnızca birkaç saat önce eski eşi ve iki kızıyla beraber Doğal Tarih Müzesi’ni gezdi Sheen son skandalın patlak vermesinden yalnızca birkaç saat önce eski eşi ve iki kızıyla beraber Doğal Tarih Müzesi’ni gezdi

Sheen’in odasında masaların ve sandalyelerin etrafa atıldığı ve bir avizenin zarar gördüğü söyleniyor.

Charlie Sheen New York’ta eski eşi Denise Richards ve çocukları ile alışveriş yaparken Charlie Sheen New York’ta eski eşi Denise Richards ve çocukları ile alışveriş yaparken

Aktörün sözcüsü Sheen’in yasa dışı bir hareket yapmadığı konusunda ısrar etti.

James Bond filmi The World Is Not Enough’ta oynayan Richards, konuk olduğu bir radyo programında, kızlarına ‘Babanız mola verdi’ dediğini söyledi.

Sheen’in alem yaptığı, bir hayat kadınıyla beraber olduğu odayı harap ettiği iddia edilen, New York’un ünlü Plaza Oteli Sheen’in alem yaptığı, bir hayat kadınıyla beraber olduğu odayı harap ettiği iddia edilen, New York’un ünlü Plaza Oteli

Sayfa Yükleniyor...