Rihanna'dan Fransa'taki terör saldırısına tepki

İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma kararıyla Londra konseri aynı döneme denk geldiği için hayal kırıklığı yaşayan Rihanna, şimdi de Fransa'daki saldırıdan etkilendi. Barbadoslu sanatçı teröre tepkisini sosyal medya hesabından gösterdi.

15.07.2016 - 09:25

Rihanna'dan Fransa'taki terör saldırısına tepki

Fransa’nın güneyindeki Nice kentinde bir kamyon, 14 Temmuz Ulusal Gün kutlaması yapan kalabalığın içine daldı. Nice'teki saldırıda ilk belirlemelere göre 84 kişi hayatını kaybetti, en az 100 kişinin de yaralandı. 

Bugün Nice'te konser verecek olan Rihanna, Fransa'da yaşanan acı terör saldırına dair üzüntüsünü ve tepkisini kişisel sosyla medya hesabından belirtti.

PLANLANDIĞI GİBİ GİTMEYECEK

Ri-Ri sosyal medya hesabından Fransa bayrağının renklerini paylaşarak, Münih Allianz Arena’da bugün gerçekleşecek konserinin planlandığı gibi gitmeyeceğini duyurdu.

28 yaşındaki şarkıcı fotoğrafın altına  “Nice’de yaşanan trajik olaylar doğrultusunda, 15 Temmuz’da Allianz Stadyumda gerçekleşmesi planlanan konserim planlandığı gibi gerçekleşmeyecek. Aklımız mağdurlar ve ailelerinde” notunu düştü.

Sayfa Yükleniyor...