Robbie Williams Ayda ile evlendi

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, Türk kızı Ayda Field ile dün akşam Los Angeles'taki villada düzenlenen törenle dünya evine girdi.

08.08.2010 - 16:04

Robbie Williams Ayda ile evlendi

İngiliz basınındaki haberlerde, 36 yaşındaki Robbie Williams'ın törenin ayrıntılarını son ana kadar gizli tutmayı tercih ettiğini belirtildi.

Haberlerde, Beverly Hills'teki villanın bahçesine çok sayıda çadır yerleştirildiği aktarıldı. Şarkıcının News of the World gazetesine konuşan babası Pete Conway, ''Rob sonunda mutlu. Bu çocukları için herkesin istediği şey, hiç görmediğim kadar mutlu'' ifadesini kullandı. Ayda Field, straplez gelinliği ve saçına taktığı beyaz güllerle oldukça sade bir görüntü oluşturdu.

Düğüne sadece çiftin yakın çevresinden 40 arkadaşları ve aileleri katıldı. Davetliler Ayda Field’in 160 bin Pound değerindeki yüzüğüne hayran kaldı.

Düğünde Williams’ın nikah şahitliğini en yakın arkadaşı Jonathan Wilkes yaptı. Ayda Field’ın türk olan babası ise düğüne katılmadı ve Field geçitte yalnız yürüdü.

Kutlamalar sırasında fonda, Take That grubunun ilk hitlerinden ‘A Million Love Songs’ çaldı.

Çift, düğünün fotoğraf haklarını 1 milyon Dolar karşılığında Hello! dergisine vermişti. Düğün sırasında Williams ve Field konuklardan uzaklaşıp baş başa vakit geçirmek için içeri girdikleri odada görüntülendiler.


Williams'ın Take That grubundaki arkadaşlarına son dakikada haber verdiği için grup üyelerinin törene katılamadığı, ancak mesaj gönderdiği belirtildi.

İngiliz şarkıcı, Ayda Field ile Los Angeles'ta bir partide 2007'de tanışmış, geçen kasımda da bir Avustralya radyosundaki canlı yayın programında evlenme teklif etmişti

Siyaset bilimi konusunda uzman olan ancak dizi oyunculuğu için avukat olmaktan vazgeçen Field’in kariyer konusunda takıntılı olduğu belirtiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...