Robbie Williams bu kez evleniyor

Ünlü pop şarkıcısı Robbie Williams, Türk sevgilisi Ayda Field'e bir radyo programında evlenme teklif ettiğinde bunun bir şaka olduğu açıklanmıştı fakat bu sefer Field'in parmağındaki yüzük pek de öyle demiyor...

NTV Haber 12.01.2010 - 10:49

Robbie Williams bu kez evleniyor

İngiliz magazin basınına göre pop müziğin önde gelen isimlerinden Robbie Williams, üç yıldır birlikte olduğu Türk sevgilisi Ayda Field ile evlenmeye hazırlanıyor.


İngiltere'nin önde gelen magazin dergisi Hello!, bu sayısında çiftin 14 Şubat'ta evlenebileceğini iddiasına yer verdi.

Dergi iddiasını Field'in Los Angeles'ta Robbie Williams'la birlikte izlediği bir futbol maçı sırasında parmağında görülen pırlanta yüzüğe dayandırıyor.

Üstelik dergi, çiftin evlendikten sonra iki çocuk yapmayı planladıklarını ve gelinlik tercihinin de 1920'lerde giyilen sıradışı bir model olacağını öne sürüyor.

Williams Kasım ayında Avustralya'da katıldığı bir radyo programında Field'e canlı yayında evlilik teklifinde bulunmuştu. Ancak Williams'ın sözcüsü yayının ardından teklifin program için hazırlanmış bir şaka olduğunu söylemişti.

2007 yılında ilaç bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyon merkezinde 10 ay tedavi gören 35 yaşındaki şarkıcı, Kasım 20097da yeni albümü "Reality Killed The Video Star" ile yeniden hayranlarının karşısına çıkmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...