Robbie Williams ve Ayda Field çifti üçüncü çocuklarını kucağına aldı

İngiliz şarkıcı Robbie Williams ile Türk asıllı eşi Ayda Field üçüncü kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyor.

ntv.com.tr 07.09.2018 - 11:15

Robbie Williams ve Ayda Field çifti üçüncü çocuklarını kucağına aldı

Ünlü çift Theodora ve Charlton isimli iki çocuğundan sonra bu kez de Colette (Coco) isimli bir kız çocuğu sahibi oldu.

Sabah saatlerinde Ayda Field Instagram fotoğrafından paylaştığı gönderiyle mutlu haberi duyururken "Bir süredir çok gizli bir sırrı taşıyorduk ve nihayet bunu sizinle paylaştığımız için çok mutluyuz! Bir kızımız oldu... Dünyaya hoş geldin Colette (Coco) Josephine Williams!! Seni dünyaya getirebilmek oldukça uzun ve farklı bir yolculuktu, bu yüzden seni sır olarak sakladık."

Bu gönderiyi Instagram'da gör

I spy with my little eye an extra little hand 👀 So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! 💕💕 It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams)'in paylaştığı bir gönderi ()

TAŞIYICI ANNE DETAYI

Field, Instagram gönderisine şu şekilde devam etti: "... Aile her şekilde gelir ve biyolojik olarak bizim olan bu küçük hanım, sonsuza dek minnettar olacağımız inanılmaz bir anne tarafından taşınırdı. Hayatımızdaki bu güzel kıza sahip olduğumuz için bulutların üstündeyiz ve bunu mümkün kılan bir dünyada yaşadığımız için minnettarız. Teddy ve Charlie'de olduğu gibi, Coco'nun gizliliğine saygı duymanızı ve 5 kişilik yeni ekibimizle birlikte kocaman ailemizin sizlerle birlikte büyümesini rica ediyoruz! #TeamWilliams"

DAKİKALAR İÇİNDE BİNLERCE TEŞEKKÜR

Field fotoğrafı paylaştıktan sonra "kocaman ailemiz" dediği hayranlarından dakikalar içinde binlerce tebrik mesajı aldı.

VIDEO: ROBBIE WILLIAMS VE GARY BARLOW'UN DÜETİ

Sayfa Yükleniyor...