Robert Downey Jr'dan Gwyneth Paltrow itirafı

Dünyaca ünlü oyuncu Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow'la kameralar önünde aşk yaşayabilmek için ünlü aktristin yeniden Demir Adam'da oynamasını istediğini söyledi.

05.05.2016 - 14:58

iron_man_2_picture_4.jpg

51 yaşındaki ABD'li oyuncu Robert Downey Jr, ünlü şovmen Howard Stern'in programında ilginç bir itirafta bulundu. Aktör, Gwyneth Paltrow'un tek bir sebeple yeniden Iron Man kadrosunda olmasını istediğini söyledi: Böylece ekran önünde de olsa onunla aşk yaşayabileceğim.

"EŞİM ONU KISKANMIYOR"

Film yapımcısı eşi Susan Downey'nin bir tek Gywneth ile aşk sahnelerine izin verdiğini söyleyen aktör, "Çünkü Susan ve Gwyneth eskiden beri çok iyi arkadaşlar. Bu nedenle eşim beni ondan asla kıskanmıyor, bir tek Gywneth'le olmama izin var" dedi.

ÜÇ FİLMDE DE OYNADI

Gywneth Paltrow, "Demir Adam' serisinin üçünde de Robert Downey Jr. ile başrolde oynamış, ancak aktörün son filmi Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda rol almamıştı.

Robert Downey Jr ve eşi Susan Downey 11 yıllık evli.
Robert Downey Jr ve eşi Susan Downey 11 yıllık evli.

İKİ YIL DAHA DEVAM EDECEK

Downey Jr. geçtiğimiz günlerde, bugüne kadar 200 milyon dolardan fazla kazandığı Demir Adam serisine en az iki yıl daha devam edeceğini açıklamıştı. Yeni serilerde Paltrow'un da olacağını söyleyen Downey Jr 'Gywneth geri dönecek, çünkü ona ihtiyacımız var' dedi.

Stern'in "Eski sevgililerine Facebook'tan bakıyor musun?" sorusuna ise "Hayır, çünkü benim mutlu bir evliliğim var ve böyle şeylere ihtiyacım yok" şeklinde cevap veren Downey Jr., bir dönem Sex and the City'nin tanınmış aktristi Sarah Jessica Parker'la da aşk yaşamıştı.

Downey Jr, 2005'ten bu yana Susan Downey ile evli. Çiftin 4 yaşında Exton adında bir oğulları ve 18 aylık Avri adında bir kızları bulunuyor. Paltrow ise Glee'nin prodüktörü Brad Falchuk ile aşk yaşıyor.

DEMİR ADAM 3 FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...