Romantik karede 'ünlü' sürprizi

Fotoğrafçı Sascha Reinking, New York sokaklarında yeni bir evli çiftin fotoğraflarını çekerken kadrajına tesadüfen ünlü bir aktör girdi.

22.11.2013 - 13:05

Romantik karede 'ünlü' sürprizi

ABD’nin New York şehrinde yaşayan ödüllü düğün fotoğrafçısı bugünlerde internetin en çok konuşulan isimlerinden biri. Bunun nedeni ise Reinking’in fotoğraf kadrajına giren davetsiz bir ünlü isim.

Reinking, Almanya’dan gelen Verena ve Michael çiftinin fotoğraflarını çekmek için şehrin en popüler noktalarına götürdü. Sıra ünlü Times Meydanı’na geldiğinde Reinking, çiftin yaya geçidi üzerinde poz vermesini istedi. İşte tam bu sırada ünlü aktör Zach Braff kareye girdi.

Fotoğrafı çekerken Braff’ın varlığından habersiz olan Reinking, bilgisayarında görüntüleri düzenlerken fark etti. Reinking emin olmak için fotoğrafı Facebook hesabından paylaştı ve takipçilerine sordu.

Fotoğrafçı, karedekinin Braff olduğunu onaylayınca Braff’a Twitter üzerinden “Sanırım New York’ta yeni bir evli çiftin ‘fotoğrafını bombaladınız” tweet’ini gönderdi. Zach Braff ise fotoğrafı 1.3 milyon takipçisiyle paylaştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...