Cristiano Ronaldo menajerine ada hediye etti

Portekiz basınının gündeme taşıdığı iddiaya göre, Cristiano Ronaldo, dünyaevine giren menajeri Jorge Mendes’e Yunanistan'dan bir ada satın alıp hediye etti.

Haberler - Ntvspor 03.08.2015 - 11:53

Cristiano Ronaldo menajerine ada hediye etti

Portekizli menajer Jorge Mendes, futbol dünyasında birçok ismin kariyerini yönlendiren isim olarak tanınıyor. Mendes'in portföyündeki en önemli oyunculardan biri de Cristiano Ronaldo.

Real Madrid ile Haziran 2018'e dek sözleşmesi süren ve eflatun-beyazlı ekipten yıllık 17 milyon euro kazanan Portekizli yıldız, kariyerini şekillendiren Jorge Mendes ile aynı zamanda çok yakın arkadaş. Portekiz'de yayın yapan "move noticias" adlı internet sitesi; Ronaldo'nun, hafta sonunda evlenen menajeri ve yakın dostuna Yunanistan'dan ada satın aldığını iddia etti. Portekiz basını; bu hediyenin Ronaldo'ya 50 milyon euro’ya mal olduğunu yazdı.

Yaklaşık 100 milyon euro servete sahip olduğu belirtilen Jorge Mendes, Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid'de James Rodriguez ve Pepe'nin yanı sıra Radamel Falcao ve Jose Mourinho gibi isimlerin menajerliğini yapıyor.

Sayfa Yükleniyor...