Rus komedyenler Monica Lewinsky’yi işletti

Rus komedyenler Vladimir Kuznetsov (Vovan) ve Aleksey Stoyalrov (Lexus), eski Beyaz Saray çalışanı Monica Lewinsky’le yaptıkları telefon görüşmesinin kaydını YouTube kanalından yayınladı. İkili genç aktivist Greta Thunberg olarak Lewinsky’yi işletti.

26.07.2020 - 09:32

Rus komedyenler Monica Lewinsky’yi işletti

Kayıtta, kendisini Greta Thunberg olarak tanıtan kişinin Monica Lewinsky ile konuşması yer alıyor. Konuşma sırasında Lewinskiy, yakınlarının desteğiyle atlatabildikleri toplum baskısı nedeniyle, Gretta ile çok ortak noktaları olduğunu söyledi.

Lewinsky ayrıca, ifadeleri toplum tarafından kabul görmediği için politikadan uzak durmaya karar verdiğini belirtti.

‘Greta Thunberg’ Lewinsky’e sözde New York’taki BM Genel Kurulu’nda Donald Trump ile buluşmasını anlattı. Greta, Trump’ın kendisine yaklaşarak “Monica Lewinsky gibi yapmak istemiyorsan burayı terk et” dediğini söyledi. Bu sözler karşısında şok olan Lewinsky, Greta’ya bu bilgiyi yayınlaması için doğru zamanı beklemesi gerektiğini tavsiye etti.

Telefon şakacıları ayrıca, Lewinsky skandalının Bill Clinton’u Yugoslavya’ya karşı savaş açmak zorunda bıraktığını söyleyince, Lewinsky “Bu hikaye göründüğünden çok daha karmaşık “ diye yanıtladı.

Daha sonra Vovan ve Lexus, Lewinsky’e doğum günü vesilesiyle bu şakayı yaptıklarını söyledi.

Monica Lewinsky Monica Lewinsky

Sayfa Yükleniyor...