Rüya evlilik sona eriyor

Hollywood’un rüya çifti olarak kabul edilen Tom Cruise (49) ve Katie Holmes’un (33) beş yıl süren evlilikleri sona eriyor.

Haberler 30.06.2012 - 10:19

Rüya evlilik sona eriyor

People degisinin haberine göre, evliliği bitirme kararı alan Katie, boşanma nedeninin kişisel ve özel olduğunu açıkladı. Katie Holmes’un avukatı ise boşanma kararıyla ilgili soruya, “Şu anda müvekkilin düşündüğü tek şey kızı Suri’nin hayatı” cevabını verdi. Ancak magazin dünyasında konuşulanlara göre beş yıllık mutlu evlilik, Tom Cruise’un tüm zamanını başında bulunduğu Scientology tarikatına ayırdığını ve bu nedenle kızı Suri’yle ilgilenmediği için bitiriyor.

Suri Cruise. Suri Cruise.

‘Görevimiz Tehlike’ filminin yıldızı Tom Cruise, aşkını ilan ettikten sonra Katie Holmes ile Kasım 2006’da Roma’da bir İtalyan şatosunda evlenmişti. Çiftin altı yaşındaki kızları Suri ise birbirinden güzel ve şık kıyafetleriyle magazin dünyasının çocuk ikoncanı olarak tanınıyor.

Cruise’un, 1987’de Amerikalı oyuncu Mimi Rogers ile yaptığı ilk evlilik 1990’da bitmişti. Aynı yıl Avustralyalı aktris Nicole Kidman ile evlenen Tom Cruise’un bu evliliği 11 yıl sürmüş ve 2001’de bitmişti. Cruise, İspanyol aktris Penelope Cruz ile de üç yıllık bir aşk yaşamıştı.

Kaynak: Vatan Gazetesi

Sayfa Yükleniyor...