'Salaklığa hitap ediliyor'

Okan Bayülgen, "Medya Kralı"nda, "Survivor" yarışma programının yapımcısı Acun Ilıcalı'ya "lümpen" dedi.

25.05.2010 - 15:07

'Salaklığa hitap ediliyor'

Geçen hafta Survivor'dan elenen yarışmacı Furkan'ın ada konseyindeki görüntülerini programında yayınlayan Bayülgen, Ilıcalı için şunları söyledi:

"Lümpen bir adam, kendisi gibi lümpen adamları toplamış. Sanki bunlar kendi memleket meselelerinden, olaylardan, nasıl evlenilir, nasıl boşanılır, nasıl sofraya oturulur filan gibi durumlardan haberdarmış gibi... Çünkü biz artık köklerini kaybetmiş insanların sokaklarda dolaştığı bir memlekette yaşıyoruz. Bunları götürüyor adaya, bir de 'Ada usulünce seni ifade eden o meşalenin alevini söndürerek, seni bu programdan diskalifiye ediyorum' falan diyor. Çocuk ne yapsın; meşalesi sönmüş! Lümpenin lümpenlere reyting olsun diye yaptığı program..."

SALAKLIĞA HİTAP EDİYOR
Elemede kadın yarışmacıların ağladığı görüntüleri yayınlayan Bayülgen sözlerine şöyle devam etti:

"İçim dağlanıyor. Ada konseyi ne? Adam bütün ailesini katletmişler gibi meşalesini alıp gidiyor. 'Var mısın Yok musun'da kutulardan milyar falan çıkıyordu ya, 'Ben kutuyu okşadım üfledim filan' diyorlardı, tamamen şizofrenik... Neredeyse, 'Mührüne elini sürdüm o arada gaz çıkardım, havaya tepeye baktım. Bu uğurlu geldi' diyecekler... Bu yüzden falcılık, metafizik filan yapıyor. En çok onu besleyen iş... Bu yüzden lümpen için 'en başarılı televizyoncu' deniliyor. Neden? Tamamen salaklığa hitap ediliyor."
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...