Salma Hayek, nikah tazeledi

Meksikalı film yıldızı Salma Hayek, Şubat ayında evlendiği Fransız iş adamı François-Henri Pinault ile Venedik’te nikah tazeledi. Salma Hayek'in maskeli düğünü ünlüleri buluşturdu.

27.04.2009 - 17:48

Salma Hayek, nikah tazeledi

Hayek-Pinault çiftinin 1996’da tamamen yandıktan sonra 2003’te yeniden inşa edilen ünlü “La Fenice” tiyatrosunda yapılan ikinci düğününe davetliler maskelerle katıldı.

Seçkin davetliler arasında U2 grubunun solisti Bono, Hollywood yıldızları Ashley Judd, Charlize Theron ve Penelope Cruz ile Fransa eski Cumhurbaşkanı Jacques Chirac da yer aldı.

Salma Hayek, uzun yıllardır birlikte yaşadığı Printemps mağaza zincirinin sahibi Fransız iş adamı François-Henri Pinault’den 2007 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra evlenme kararını duyurmuştu.

Çift, 2008 Temmuz ayında kısa süreli bir ayrılık yaşamış, ancak daha sonra yeniden barışarak bu yılın Şubat ayında, Paris 6. Bölge Belediyesinde nikâh kıymıştı.

Çiftin nikâhına yakınları dışında kimse davet edilmemişti.

Aynı zamanda yönetmenlik ve şarkıcılık yapan 42 yaşındaki Hayek, 2003 yılında Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun hayatını anlatan "Frida" isimli oyunundaki performansıyla Oscar'a aday gösterilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...