Salma Hayek’in havuz keyfi

Meksikalı oyuncu Salma Hayek, havuzlu villasından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta eşiyle ilgili bir ayrıntı dikkat çekti.

Haberler - ntv.com.tr 02.09.2016 - 12:24

Salma Hayek’in havuz keyfi

Hollywood’un ünlü yıldızı Salma Heyk, önceki gün Instagram hesabından güneşlenirken çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. Kuğu şeklindeki deniz yatağının üstünde havuz keyfi yapan Meksikalı oyuncu, fotoğrafın altına, “Kuğumun altında bir deniz adamı var” yazdı. Fotoğrafta dikkat çeken o detay, Salma Hayek’in Fransız işadamı eşi François-Henri Pinault’nun o sırada suyun altında olmasıydı. 

There is a merman under my swan #swan #summer. Hay un sireno debajo de mi cisne 👙🕶

Salma Hayek Pinault (@salmahayek) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Pinault ile 2009 yılında evlenen Hayek, daha önce verdiği bir röportajda, "Aşk dolu, iyi bir evlilik hayattaki en büyük başarım" dedi. 

"KOCAM BENİM YUVAM"

50 yaşındaki oyuncu, 55 yaşındaki eşiyle yaptığı evlilik hakkında, “Yuvam, kocam neredeyse orası. O benim için yuva demek. Çekirdek ailemizin dışında kalan her şey, birlikte deneyimlediğimiz bir macera” dedi.

"HER GÜN SEKS OLMAZ"

Evliliğinden dokuz yaşında bir kızı olan Hayek, seksin mutlu bir evliliğin anahtarı olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Seks, mutlu bir evliliğin anahtarı değil ancak yan etkisi olabilir. Ayrıca her gün olmaz ki! Eğer her gün olsa, büyüsünü kaybeder. Bence en önemli olan şey eşinizle olan kimyanızın sürekli olması. Eğer birlikte gülüyor, keşfediyor, eğleniyorsanız romantizm sürmeye devam eder, bu da evliliği ayakta tutan yegane şeydir.”

Sayfa Yükleniyor...