Şampiyonlar Ligi zararını karşılayacaklar

F.Bahçe tarihinin en zor günlerini yaşarken kulübe destek büyüyor. Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı gibi isimler de taraftarlara yönelik kampanyalarda başrolde olacaklar.

Haberler 13.10.2011 - 10:24

Şampiyonlar Ligi zararını karşılayacaklar

Sarı-lacivertli renklere gönül veren herkes zor günlerde kolları sıvadı.

Takımın Şampiyonlar Ligi'nden men edildiği günlerde Asbaşkan Ali Koç'a, Uğur Dündar'dan Beyazıt Öztürk'e, Acun Ilıcalı'dan Cem Yılmaz'a kadar birçok ünlü isim telefon açarak "Fenerbahçe için her göreve hazırız" mesajı vermişti.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yöneticilerle bir araya gelerek, projesini sundu ve Şampiyonlar Ligi'nden men sonrası doğan zararı TV'de bir gecede karşılamayı vaad ederek, "Tüm Fenerbahçeli işadamlarıyla tek tek görüşeceğim. Fenerbahçe'ye bir gecede 20 milyon Euro gelir getirecek bir organizasyon yapacağım" dedi.

Program yasal prosedürün tamamlanması sonrası yayına girecek. Gecede "1 Milyon Fenerbahçe Kart" satışı da yapılabileceği, çeşitli işadamları tarafından toplu kart alımı olması bekleniyor.
Sabah gazetesinin haberine göre; Fenerbahçeli Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk'ün de Ilıcalı'nın programına canlı bağlantı ile destek vermesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...