NTV

Şarkıcı Ece Seçkin: 'Ben' diye sahneye 'sahte bir Ece' çıkardılar!

DHA

Yaşam

Şarkıcı Ece Seçkin, tatildeyken Yalova’da bir mekanda kendi adını taşıyan ve Ece Seçkin olduğunu iddia eden bir kadının sahneye çıktığını anlattı...

Şarkıcı Ece Seçkin, Manavgat’ın Kızılağaç bölgesindeki bir otelde düzenlenen gecede sahneye çıktı. Plajda hazırlanan sahnede şarkılarını seslendiren Ece Seçkin’in konserine ilgi yoğun oldu.

Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Ece Seçkin, geçen pazar günü Yalova Çınarcık’ta bir beach kulüpte kendisi diye başka birinin sahneye çıkarıldığını söyledi. Bu kadının ’çakma’ olduğunu söyleyen Ece Seçkin, "Duymuşsunuzdur, birini benim adımla sahneye çıkarmışlar. Olmaz olmaz demeyeceksiniz, insanın başına her şey geliyor" dedi.

Ece Seçkin, Manavgat
Ece Seçkin, Manavgat

"MEĞER SAHTEMİ ÇIKARMIŞLAR"

İş yoğunluğunun arasında 2 günlük tatil molası verdiğini, bunu da Kaş İlçesi civarında tekneyle gezerek değerlendirdiğini anlatan Ece Seçkin şöyle dedi: "Telefonum susmuyor. ’Allah Allah, niye bu kadar çok arıyorlar acaba beni’ diyorum. Meğerse, ben tatilde falan değilmişim, Çınarcık’ta konserdeymişim o sırada. Birisi çıkmış sahneye, bayağı bayağı benim şarkılarımı söylüyor, ’Ece Seçkin sahnede’ diye haberler geliyor bana. Bakıyorum, denizin ortasındayım. Sonra dediler Ece Seçkin sahte çıktı. Ben sahtesi değilim, ben gerçeğiyim. Aklınızda soru işareti kalmasın."

İşte Yalova'da sahte isimle sahne aldığı iddia edilen Ece Seçkin
İşte Yalova'da sahte isimle sahne aldığı iddia edilen Ece Seçkin

ETİKETLER