Saruhan Hünel ile Aslı Hünel'in babası Mehmet Fevzi Hünel corona virüse yakalandı

Oyuncu Saruhan Hünel ile şarkıcı Aslı Hünel'in babası Mehmet Fevzi Hünel corona virüse yakalandı. Ünlü kardeşler, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla takipçilerinden yardım istedi.

20.10.2020 - 13:25

Saruhan Hünel ile Aslı Hünel'in babası Mehmet Fevzi Hünel corona virüse yakalandı

Saruhan Hünel ile Aslı Hünel, üzücü haberi Instagram hesabından duyurarak, yardım çağrısında bulundu. Hünel kardeşler, babaları Mehmet Fevzi Hünel'in corona virüs tedavisi gördüğünü söyleyerek takipçilerinden kan bağışında bulunmaları için yardım istedi.

"KIZILAY'A BAĞIŞ RİCASI"

Oyuncu Saruhan Hünel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Covid-19 geçiren ve şu an hastanede olan babamızın tedavisinde kullanılmak üzere Covid geçirmiş 2 negatif sonucu tespit edilmiş ve 28. Günü doldurmuş olan ve A RH + kana sahip olanların Kızılay'a Mehmet Fevzi Hünel adına bağış yapılmasını rica ederiz" dedi.

Hünel Ailesi Hünel Ailesi

"ÇAPA'DA BULUNAN MERKEZE BAĞIŞ"

Aslı Hünel de, "Covid-19 teşhisiyle hastanede olan babamızın tedavisinde kullanılmak üzere covid-19 geçirmiş ve atlatmış, pozitif teşhisi konulduktan sonra üzerinden 33 gün geçmiş olan A RH+ pozirif kana sahip olanların plazma bağışçısı olarak Kızılay ve Çapa'da bulunana kan bağış merkezine Mehmet Fevzi Hünel adına bağış yapmasını rica ederiz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...