Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı, Türk televizyon tarihine unutulmaz karakterler kazandıran peri masalının vedası, ekran başındakileri derinden etkileyecek. İzleyiciler, “Kemal ve Nihan, kavuşabilecek mi?” sorusunun cevabını büyük bir merakla bekleyecek. İşte Kara Sevda'nın 74. bölüm finalinde yaşanacaklar...

EMİR'DEN BÜYÜK PLAN

Emir’in hain planıyla Nihan’ın kızının hayatı için sevdiği adamı vurmak zorunda kalmasının ardından yaşananlar ekrana gelecek. Emir, kurduğu tuzakla Kemal’den sonsuza dek kurtulduğunu düşündüğü anda, kendini bir tuzağın ortasında bulacak. Nihan için başlayan bu büyük savaşta, Emir son karşılaşma için büyük planını devreye sokacak. Emir’in çok daha büyük bir hamle yapacağını bilen Kemal, Nihan’ı ve tüm sevdiklerini korumak için harekete geçecek.

KARA SEVDA 74. BÖLÜM FİNAL 1. FRAGMAN - İZLE

HERKESİN KADERİ YENİDEN YAZILACAK

Bu amansız savaşı kaybetmeye niyeti olmayan Emir, Nihan’ı kaçırarak son büyük kozunu oynayacak. İki ezeli düşman arasındaki savaşın son perdesi, gerilimi tırmandırırken heyecanı doruk noktasına taşıyacak. Nefeslerin tutulacağı dakikalarda Kemal’in Emir’le, hayatının en önemli anlaşması için karşı karşıya gelmesiyle, herkesin kaderi yeniden yazılacak. 

KARA SEVDA 74. BÖLÜM FİNAL 2. FRAGMAN - İZLE

Kemal ve Nihan, büyük mücadele verdikleri mutlu sonsuzluğa ulaşabilecek mi? Emir, herkese yaşattığı derin acıların hesabını verecek mi? Yoksa Emir kazanacak ve Nihan’ın kâbusu geri mi dönecek? sorularının yanıtları final bölümünde yanıt bulacak. 

KARA SEVDA 74. BÖLÜM FİNAL 3. FRAGMAN - İZLE