Schwarzenegger dergiciliğe geri döndü

Arnold Schwarzenegger, vali olmadan önce sürdürdüğü iki derginin genel yayın müdürlüğüne geri döndü. Dergilerin, Schwarzenegger'in kariyerinde önemli bir rolü var.

Anadolu Ajansı 05.03.2013 - 07:16

Schwarzenegger dergiciliğe geri döndü

Dünya vücut geliştirme şampiyonu, film yıldızı ve eski California Valisi Arnold Schwarzenegger, ABD'de çıkan iki dergiye genel yayın müdürü oldu.

Los Angeles Times gazetesinin haberinde, Schwarzenegger'in, American Media Inc. şirketine ait "Muscle & Fitness" ve "Flex" adlı spor dergilerinin genel yayın müdürlüğüne getirildiği bildirildi.

California Valilik seçimlerini kazanmasının ardından 10 yıl önce de yine aynı dergilerde söz konusu görevi yürüten Schwarzenegger, bunun çıkar çatışması yaratma potansiyeli taşıdığına yönelik yapılan eleştiriler üzerine dergilerden istifa etmişti.

Gazetenin haberine göre, her iki dergide de 60'ı aşkın kez kapak olan Schwarzenegger, artık köşe yazılarına ve dergiye girecek diğer materyallere katkıda bulunacak.

Schwarzenegger da konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, ağırlık çalışma konusunda ilhamını "Muscle & Fitness" ve "Flex" gibi dergilerden aldığını belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...