Seal ile Heidi Klum travesti oldu

Heidi Klum ve Seal çifti “Priscilla Queen Of The Desert” müzikalinin ardından kulisi ziyaret edip oyundaki maskeleri taktılar.

Haberler 22.08.2010 - 15:23

Seal ile Heidi Klum travesti oldu

Geçtiğimiz günlerde London's Palace tiyatro salonunda "Priscilla Queen Of The Desert" müzikalini izlemeye giden Heidi Klum ve Seal çifti, oldukça etkilendikleri muhteşem gösteri sonrasında kendilerini tutamayıp kulisi ziyaret ettiler.

47 yaşındaki Seal ve 37 yaşındaki Heidi travesti karakterlerinin yüz ve göz maskelerini giyince onlar da bir anda travesti görünümüne sahip oldular.

Çok beğenilen oyunu Heidi-Seal çiftinin dışında bir çok ünlü isim izledi. Kylie ve Dannii Minogue, Girls Aloud vokalisti Sarah Harding, Cilla Black, Christopher BigginsJermaine Jackson, David Hasselhoff, Bette Midler ve Stephen Fry bunlardan bazıları.

Müzikalde Tick isimli karakteri bir yıl öncesine kadar Jason Donovan canlandırıyordu. Şimdi ise bu rol Ben Richards'a verilmiş.

1994 Avusturalya yapımı The Adventures Of Priscilla, Queen Of The Desert filminin sahne uyarlaması sadece bu sene 4 'What's On Stage' ödülüne layık görüldü. Bu ödül, halk oylamasıyla verilen tek tiyatro ödülü olarak da biliniyor.

Film, Avusturalya çölünün ortasındaki Alice Springs isimli mekanda kabare yapmak için anlaşmaya varılan 2 travesti ve bir homoseksüelin hikayesini anlatıyor.

Sayfa Yükleniyor...