Seni Çok Bekledim'den aşk dolu tanıtım

Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Erzincan ve İstanbul’un ardından Katar çekimleri de hızla devam eden Seni Çok Bekledim'in merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

Haberler 12.12.2020 - 07:53

Seni Çok Bekledim'den aşk dolu tanıtım

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı, Skala Yapım ve DNZ Film imzalı 'in tanıtımına, iki başrol oyuncusunun romantik sahneleri damga vurdu. Uzun süren hazırlığın ardından, çekimlerine ara vermeden devam eden dizide, Kadir ve Ayliz’in tutkulu aşkı izleyiciyi ekranlara kilitleyecek! 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği Seni Çok Bekledim, gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor. Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM İLK TANITIM-İZLE

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla Seni Çok Bekledim yakında Star’da.

Sayfa Yükleniyor...