Serenay Sarıkaya'dan üç saatlik prova

Oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

08.10.2016 - 15:10

Serenay Sarıkaya'dan üç saatlik prova

İlk kez beyazperde heyecanı yaşamaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, Nejat İşler ile başrolü paylaştığı 'İkimizin Yerine' filminin galası için kıyafet tasarlattığını ve provaya geldiğini söyleyen 25 yaşındaki oyuncu, atölyede yaklaşık üç saat kaldı.

İKİ HAFTA SONRA VİZYONDA

21 Ekim'de vizyona girecek olan 'İkimizin Yerine' filminin oyuncu kadrosu şöyle: Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, İştar Gökseven,  Özgür Emre Yıldırım ve  Zerrin Tekindor.

İKİMİZİN YERİNE FRAGMANI - İZLE

İkimizin Yerine filmin konusu: Küçük bir kasabada ailesinin ona layık bulduğu tekdüze bir hayata sıkışarak büyümüş, ancak sürekli yaşamı sorgulayan Çiçek İnce'nin (Serenay Sarıkaya) hayatı, okulda geçici olarak derslerine girmeye başlayan, İstanbul'dan gelmiş edebiyat öğretmeni Doğan (Nejat İşler) ile tamamen değişir. Doğan'a aşık olan Çiçek, ona yakın olabilmek için her fırsatı dener. Geçmiş ilişkilerinde aldığı yaraları hala taşıyan Doğan ise, genç kadını kendisinden uzak tutmaya çalışsa da bunu beceremez. Ancak bu ilişkinin sadece ikisinin hayatında değil, Çiçek'in ailesinin yaşamında da çok büyük etkileri olacaktır.

Sayfa Yükleniyor...