Serenay Sarıkaya'dan 'Vazgeçtim' yorumu

Profesyonel şarkıcılık yapmayacağını söyleyen oyuncu Serenay Sarıkaya, Sezen Aksu'nun Vazgeçtim' şarkısını yorumladı.

14.10.2016 - 15:09

Serenay Sarıkaya'dan 'Vazgeçtim' yorumu

Sadece oyunculuğuyla değil aynı zamanda güzel sesiyle de son zamanların en çok konuşulan oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında gittği bir mekanda Teoman'la birlite düet yapmış ve üç şarkı söylemişti. Sarıkaya bu kez Nejat İşler’le birlikte oynadığı 'İkimizin Yerine' adlı filmde sevenlerine bir sürpriz yaparak Sezen Aksu'nun 'Vazgeçtim' şarkısını seslendirdi.

İŞTE SERENAY SARIKAYA'NIN 'VAZGEÇTİM' PERFORMANSI

İlk kez beyazperde heyecanı yaşamaya hazırlanan 25 yaşındaki Sarıkaya'nın 'İkimizin Yerine' filmi 21 Ekim Cuma günü vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda; Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor.

FİLMİN KONUSU

Küçük bir kasabada ailesinin ona layık bulduğu tekdüze bir hayata sıkışarak büyümüş, ancak sürekli yaşamı sorgulayan Çiçek İnce'nin (Serenay Sarıkaya) hayatı, okulda geçici olarak derslerine girmeye başlayan, İstanbul'dan gelmiş edebiyat öğretmeni Doğan (Nejat İşler) ile tamamen değişir. Doğan'a aşık olan Çiçek, ona yakın olabilmek için her fırsatı dener. Geçmiş ilişkilerinde aldığı yaraları hala taşıyan Doğan ise, genç kadını kendisinden uzak tutmaya çalışsa da bunu beceremez. Ancak bu ilişkinin sadece ikisinin hayatında değil, Çiçek'in ailesinin yaşamında da çok büyük etkileri olacaktır.

İKİMİZİN YERİNE FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...