NTV

Serkan Çayoğlu: Fiziksel çekim gerekiyor ama samimiyet önemli

Yaşam

Oyuncu Serkan Çayoğlu ve Hande Doğandemir, yeni projelerini ve kendileriyle ilgili merak edilenleri anlattı.

Hayatımın Aşkı'nın başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu, Hakan Gence'ye konuştu. Serkan Çayoğlu'nun Hayatımın aşkını bulsam hissederdim. Başta fiziksel bir çekim hissetmek gerekiyor ama benim için önemli olan samimiyet. Gülmeyi çok seviyorum. O yüzden karşımdakinin gülümsemesi önemli" dediği o röportajdan satırbaşları:

Eskiden erkekler kadınların peşinden koşardı. Şimdi dizilerde tam tersi oluyor. Durum ne ara değişti?

Hande Doğandemir: Bu algının sebebi kadınların eskiye nazaran kendileriyle daha rahat dalga geçmeleri olabilir. Kadınlar artık daha özgüvenli. Ne istediklerini biliyorlar ve daha rahatlar. Birine âşık olunca duygularını özgürce ifade edebiliyorlar. Oysa eskiden her şeyi karşıdan bekliyorlardı.

"ERKEKLER GİZLİ YAPIYOR"

Çayoğlu, Glamour'a verdiği röportajda, yemek konusunda iddialı olduğunu açıkladı.
Çayoğlu, Glamour'a verdiği röportajda, yemek konusunda iddialı olduğunu açıkladı.


Serkan Çayoğlu: Dediğin gibi olabilir. Ama bence erkekler bunu daha gizli kapaklı yapıyor. O yüzden de sanki kadınlar erkeklerin peşinden koşuyor gibi algılanabiliyor.

Çözdünüz mü aşkın şifresini?

Hande Doğandemir: Mümkün değil. Ama kendimce şunu söyleyeyim; aşk motive eden bir duygu. Hayatına, yaşamındaki en ufak şeyi bile paylaşmak istediğin biri giriyor...

"AŞK BENİ ENERJİK YAPIYOR"

Serkan Çayoğlu: Aşk, beni enerjik yapıyor. Âşık olduğumda aklımda sadece iş olmuyor. Hayatıma başka heyecanlar giriyor.

Hayatınızın aşkını bulabildiniz mi?

Hande Doğandemir: ‘Hayatımın aşkı’ tanımını bir kalıba sokmam mümkün değil. Ama öyle biri olsa herhalde şu an hayatımda olurdu.

Serkan Çayoğlu: Her aşk insana farklı şeyler hissettiriyor. Tabii âşık oldum ama hayatımın aşkı dediğim kişiyi bulsam, hissederdim...

Bir kadına karşı tabii ki başta fiziksel bir çekim hissetmek gerekiyor ama benim için önemli olan samimiyet. Gülmeyi çok seviyorum. O yüzden karşımdakinin gülümsemesi önemli. Çapkın değilim, çok sakin, işinde gücünde bir adamım.

ETİKETLER