Serra Yılmaz'dan Ferzan Özpetek'e tebrik

Geçen hafta Simone Pontesilli ile evlenen yönetmen Ferzan Özpetek'i ilk kutlayan, filmlerinin gözde oyuncusu Serra Yılmaz oldu.

ntv.com.tr 01.10.2016 - 10:44

Serra Yılmaz'dan Ferzan Özpetek'e tebrik

İtalya'da yaşayan yönetmen ve senarist Ferzan Özpetek, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Simone Pontesilli ile evlendi. Evliliği ilk tebrik eden kişi, Özpetek'in filmlerinde rol alan oyuncu Serra Yılmaz oldu. Instagram hesabından Ferzan Özpetek ve eşi Simone Pontesilli'nin fotoğrafını paylaşan Yılmaz, altına "Ferzan&Simone yüzünüz hep gülsün!" notunu düştü.

NİKAHTA SADECE 15 DAVETLİ VARDI

Çiftin geçen hafta Roma Belediyesi'nde gerçekleşen nikahına, sadece çok yakın 15 kadar arkadaşı katıldı. Özpetek'in ve Pontiselli'nin, özel hayatlarına saygı duyulması gerekçesiyle, nikahın yapıldığı salona gazetecilerin alınmasını istemediği öğrenildi. 

KİTABINI ONA ADADI

Ferzan Özpetek, İstanbul Kırmızısı'ndan sonraki eseri olan "Sen Benim Hayatımsın" adlı kitabını, 15 yıldır birlikte olduğu Simone Pontesilli'ye adamıştı. 

Kitabında, Roma'da geçirdiği 40 yılı, hayatına giren insanları anlatan Özpetek, bunun aynı zamanda bir aşk romanı da olduğunu söylüyordu.

Sayfa Yükleniyor...