Sesi güzel ama yeterince 'cool' değil

Daily Mail gazetesinin iddiasına göre bu, sesi ile herkesi kendine hayran bırakan Susan Boyle'un Brit Ödülleri'nde adaylar arasında bile yer almamasının sebebi...

Haberler 18.01.2010 - 11:13

Sesi güzel ama yeterince 'cool' değil

O Simon Cowell'ı etkiledi. dünyanın ilgisini çekti ve hatta geçen yılın en çok satan İngiliz albümünün sahibiydi.

Ama eğer Susan Boyle'un hayalleri arasında İngiltere'de dağıtılan pop müzik ödülü olan Brit Ödülü'nü almak varsa bu onun için hayal kırıklığı olacak. Çünkü Daily Mail'in iddiasına göre bu gece açıklanacak olan ödüllerde Boyle'a yer verilmeyecek.

Haberini içeriden alınan bilgilere dayandıran Daily Mail, bu tepkinin aslında Boyle'e rehberlik eden Simon Cowell'a karşı bir tepki olduğunu yazdı.

Bir kaynak, "Boyle en iyi kadın şarkıcı dalında elemeye kalanlar listesinde bile yer almıyordu, ki bu genelde en zayıf kategoridir. Ve bu sadece Boyle'a yönelik bir saldırı değil, bu aynı zamanda Simon Cowell'ın plak şirketleri arasında nasıl göründüğünü de gösteriyor" yorumunda bulundu.

İçeriden alınan bilgiler ise çeşitlilik gösteriyor. Plak endüstrisinden bir kaynak, "Bu iğrenç bir şey. Boyle bu yıl İngiliz plak endüstrisine herkesten fazla katkı sağladı" dedi. Başka bir kaynak ise "Brit ödüllerinin sorunu, hem İngiliz müziği kutlanmalı hem de 'cool' olmalı" yorumunu yaptı.

Medya profesyonelleri ve 1000'den fazla plak endüstrisi çalışanı tarafından hazırlanan elenenlerin listesi bu gece Londra'da O2 Arena'da düzenlenen bir parti ile halka açıklanacak.

Sayfa Yükleniyor...