Şeyda Coşkun: Ajda Pekkan pişman (Liposuction nedir?)

Ünlülere uyguladığı programlarla adını duyuran diyetisyen ve yaşam koçu Şeyda Coşkun, Ajda Pekkan'ın bacaklarına uyguladığı liposuction (yağ aldırma) yüzünden çok pişman olduğunu açıkladı.

20.10.2020 - 16:03

Şeyda Coşkun: Ajda Pekkan pişman (Liposuction nedir?)

Şeyda Coşkun, Biz Bize programında, çalıştığı ünlü isimleri değerlendirdi. En disiplinlisinin Gülşen olduğunu belirten diyetisyen, “Hayatı ve yaşamıyla benden en yüksek puanı o alır” dedi.

Ajda Pekkan’ın estetik yaptırmayı çok sevdiğini belirten diyetisyen, “Bacaklarına uyguladığı liposuction yüzünden çok pişman. Bana, ‘Kaslarımı mahvetti. Bunları insanlara söyle’ demişti” ifadelerini kullandı.

Coşkun, Deniz Seki’nin ise sözünden çıkmadığını belirtti. Gülben Ergen’i bir türlü yürütemediğini belirten Coşkun, “Disiplinlidir, meslek hayatımda onu yürütmeyi umuyorum” diye konuştu.

LİPOSUCTİON NEDİR?

Liposuction ya da lipo, plastik cerrahide kullanılan bir tür yağ alma prosedürüdür.

ŞEYDA COŞKUN KİMDİR?

Şeyda Çoşkun, 1976 yılında Ankara‘da doğdu. Mehmet Ali Erbil‘in eski eşi Tuğba Coşkun‘un ablasıdır. Spor hayatına da, lisede hentbol oynayarak başladı. Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi‘nin beslenme seminerlerine katıldı. Beslenme üzerine master yaptı.

Kardeşinin doğumu için Amerika‘ya gitti. Montignac Academy’de eğitim aldı. Tekrar İstanbul‘a döndü. Şeyda Çoşkun, ilk olarak kardeşi Tuğba Coşkun’un doğum kilolarını hızla verdirerek adını duyurdu.

Ardından birçok ünlü isimle çalışan ve çalıştığı isimlere verdirdiği kilolarla gündeme gelen Coşkun'a bir dönem Sağlık Bakanlığı, belirlediği kriterlere uygun diploması olmadığı için diyetisyenler tarafından eleştirilen Şeyda Coşkun hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma açılmıştı. Zirve gelişmelerina ardından "Zirve soğuk ve rüzgarlıdır" açıklaması yapmıştı.

Sayfa Yükleniyor...