Sibel Can evleniyor mu?

Sibel Can, evlilik hazırlığı yapıyor. Gelinlik siparişini bile veren ünlü şarkıcı, altı ay önce Monaco’da tanıştığı İngiliz işadamı ile Ramazan Bayramı sonrası Fransa’da evleneceği iddia edildi.

12.05.2016 - 08:20

Sibel Can evleniyor mu?

Şarkıcı Sibel Can, Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz işadamıyla evlenmeye karar verdi. Hürriyet'in haberine göre, ikili evlilik hazırlıklarına da başladı. Düğün tarihi olarak Ramazan Bayramı sonrasını belirleyen 45 yaşındaki sanatçı, moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’a gelinlik siparişi de verdi. Şarkıcı, beyaz ve sade bir gelinlik istedi.

DÜĞÜN FRANSA’DAKİ EVİNDE

Can'ın, Fransa'daki evi klasik Fransız mimarisinin 1950'lerde yapılmış örneği.
Can'ın, Fransa'daki evi klasik Fransız mimarisinin 1950'lerde yapılmış örneği.


Düğün ise Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi Cote d’Azur’daki evinde yapılacak. Klasik Fransız mimarisinin güzel örneklerinden biri olan evdeki düğüne Can’ın yakın çevresinden 40 kişi katılacak.

2 KERE BOŞANDI

Sibel Can, 1988 yılında evlendiği Hakan Ural’dan 1999 yılında boşanmıştı. Bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı olan şarkıcı, 2000 yılında da müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenmişti. Can’ın 10 yıl süren bu evlilikten de bir oğlu bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...