Sloganı: 'İzlediklerinizden bambaşka bir dizi'

Sırbistan'da izleyicilerin büyük beğenisini toplayan ''Binbir Gece'' dizisi şimdi de Bosna-Hersek ve Hırvatistan'da izleyiciyle buluşuyor.

Haberler 19.08.2010 - 17:42

Sloganı: 'İzlediklerinizden bambaşka bir dizi'

Türk izleyicisini ekranlara bağlayan dizilerden biri olan ''Binbir Gece'', Sırbistan'daki Fox televizyonunda yayınlanmasıyla birlikte büyük bir beğeni topladı.

Diziye olan bu ilgi, Sırbistan'ın komşuları Bosna-Hersek ve Hırvatistan'daki televizyon yapımcılarını harekete geçirdi.

Dizi, Hırvatistan'ın en çok izlenen özel kanalı RTL'de 22 Ağustosta saat 20.00'de seyirciyle buluşacak. RTL kanalı, diziyi ''Kesinlikle size keyifli dakikalar yaşatacak bugüne kadar izlediklerinizden bambaşka bir dizi'' sloganıyla izleyicisine tanıtıyor.

Bosnalılar da yeni sezonu ''Binbir Gece'' ile geçirecekler. Bosna-Hersek'in özel televizyon kanalı ''Hayat TV'', diziyi eylül ayından itibaren hafta içi her gün yayınlamayı planlıyor.

1 MİLYON 300 BİN KİŞİ İZLİYOR
Şu sırada Sırbistan'da 65'inci bölümü gösterilen dizi yayımlandığı saatte, Fox televizyonunu yaklaşık 1 milyon 300 bin kişi izliyor. Fox televizyonu, bu izleyici kitlesiyle reytinglerde açık arayla en fazla izlenen kanal oluyor. Sırbistan'da çok büyük bir hayran kitlesi bulunan dizi için sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta da açılan sayfanın 30 binden fazla üyesi bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...