Songül Karlı yaşadığı zor günlerden sonra kendini spora verdi (Songül Karlı kimdir?)

Eski eşi tarafından dolandırılıp, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan Songül Karlı, yaşadığı zor günlerden sonra kendini spora verdi.

Haberler 15.01.2021 - 17:10

Songül Karlı yaşadığı zor günlerden sonra kendini spora verdi (Songül Karlı kimdir?)

Eski eşi tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını açıklayan Songül Karlı, "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım" açıklamasında bulunmuştu.

Eski eşinin kendisini dolandırdığını da söyleyen Karlı, yaşadığı zor günleri atlatmak için kendisini spora verdi.

Sosyal medyada spor yaparken çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Karlı, bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı.

SONGÜL KARLI KİMDİR?


Songül Karlı 15 Eylül 1973'te İstanbul'da doğdu. Türk Halk Müziği sanatçısı ve televizyon sunucusu olan Songül Karlı bugün 47 yaşında.

1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi. Bugüne kadar 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi oldu.

Günümüzde müzik yaşamına ara veren sanatçı, doksanlarda başladığı televizyon kariyerinde, kısa bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı. 2007 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Songül Karlı İle Cumartesi programını sunduktan sonra, 2008 yılında FOX (Türkiye)'de başlayan evlendirme programı Su Gibi'yi sanatçı Uğur Arslan ile birlikte sunmuştur. TV 8 kanalında da Songül Karlı ile Evlilik Yolunda adlı programı sunmuştur.


Sayfa Yükleniyor...