'Soruyorum size Cihan’ın suçu ne?'

Cihan Ünal - Hande Ataizi polemiğinde yeni perde...

19.06.2011 - 11:55

'Soruyorum size Cihan’ın suçu ne?'

Hande Ataizi’nin birlikte ‘Özel Hayatlar’ isimli tiyatroda başrolü paylaştığı ve tacizle suçladığı rol arkadaşı Cihan Ünal, uzun süren sessizliğini bozdu.

Vatan gazetesinin haberien göre; "Bu çirkin iftira karşısında, tüm tahriklere karşın daha temkinli ve dikkatli konuşmalıydım. Ama suçlama o kadar acıtıcı, dehşet verici ve hiç karşılaşmadığım çirkinlikteydi ki, öfkeme yenik düştüm" diyen Ünal, Hande Ataizi hakkında şunları söyledi:

"Gelelim Hande’nin kusuruna. Yani başkalarına ve kendine zarar veren “huy”una. Onunki de; hayatında uzun süren şeylerden bıkması, onda, devam etmeme, bitirme duygusunu hâkim kılması. Bütün bunlara bir yerde hak verilebilir. Ama bunu gerçekleştirmek için kullandığı yol ve yöntem konusunda onu kınıyorum.

Bu bir otel odasında gerçekleşen bir şey değil. 500 kişinin karşısında oynanan bir oyundan bahsediyoruz. Böyle bir şey mümkün mü? Ayrıca o otel odasında ne olduğunu kimse bilmiyor.

"ORTADA CİDDİ BİR İFTİRA VAR"
Bugüne kadar bana hiçbir uyarısı olmadı ama Ankara’daki matineden önce ‘O sahneyi biraz daha farklı oynayabilir miyiz’ dedi. ‘Hangisi’ diye sorunca ‘tamam tamam’ dedi, geçiştirdi. Hangisiyse provasını yapmak istediğim için sordum ama bir şey demedi. Şimdi size soruyorum bu durumda Cihan’ın suçu ne? Ortada çok ciddi bir iftira var."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...