Spiker Meltem Acet şikayetçi oldu: Bana zarar verebilir

Spiker Meltem Acet, gittği mekanları arayan ve kendisini eşi gibi tanıtan kişiden şikayetçi olarak, "Ruhsal problemleri olduğunu ve bana zarar verebileceğini düşünüyorum” dedi.

04.02.2021 - 10:32

Spiker Meltem Acet şikayetçi oldu: Bana zarar verebilir

Spiker Meltem Acet, işyerini ve çekim için gittiği tüm mekânları arayıp “Ben Meltem’in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun” diyerek rahatsız ettiği iddiasıyla Ali Altuncevahir için şikâyette bulundu.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Emniyet’te verdiği ifadesinde Ali Altuncevahir’i tanımadığını belirten Acet şu ifadeleri kullandı: “Şüpheli, ‘Sevgilim öptüm’ cinsinden e-mailler atmaya devam ediyor. En son, ‘Seni ve kızımızı seviyorum, öpüldünüz’ diye mail attı. Bu tarz mesajlara her gün maruz kalıyorum. Bu şahıs her gün benim yakınlarımı arayıp rahatsız ediyor. Ali Altuncevahir’in ruhsal problemleri olduğunu ve bana zarar verebileceğini düşünüyorum”

3 AY UZAKLAŞTIRMA

Mahkeme, Ali Altuncevahir’in 3 ay süreyle mağdur Meltem Acet’e yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve bulunduğu konuta yaklaşmamasına karar verdi. Mahkeme ayrıca Altuncevahir’in, Meltem Acet’in çocuğuna da yaklaşmamasına hükmetti.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...