Star'ın dizileri en çok konuşulanlar arasında

Medya takip kurumu Ajans Press'e göre, Ocak ayında ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu. Star'ın sevilen dizileri Babil ve Sefirin Kızı yayınlanmasının ardından kısa sürede en popüler yapımlar arasına girdi.

DHA 07.02.2020 - 12:29 | Son Güncelleme : 07.02.2020 - 17:26

Star'ın dizileri en çok konuşulanlar arasında

Medya takip kurumu Ajans Press, Ocak ayının televizyon raporunu çıkardı. Ajans Press’in 4 bine yakın gazete ve dergi içeriğinden elde ettiği bilgilere göre, Ocak ayının en çok konuşulan televizyon dizisi 134 haberle Mucize Doktor oldu. Kuruluş Osman dizisi 113 haberle hakkında en fazla haber yapılan ikinci yapım olurken, Arka Sokaklar ise 97 haberle listenin üçüncü sırasına, Hekimoğlu da 90 haberle dördüncü sırada yer aldı.

En çok konuşulanlar sıralamasında beşincilik koltuğuna 82 haberle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oturdu.

BABİL EN ÇOK KONUŞULAN 6'NCI dizi

Yayınlanmalarının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen Babil 81 haberle en çok konuşulan altıncı dizi olurken, Sefirin Kızı 77 haberle yedinci oldu. Çukur dizisi ve Bir Zamanlar Çukurova 73’er haberle sekizinciliği paylaştı. Yeni başlayan bir diğer yapım Zemheri ise 72 haberle dokuzuncu olurken, Afili Aşk 69 haberle listenin onuncu sırasında yer aldı.

BABİL'İN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...