Şükran Ovalı, Caner Erkin ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu

Futbolcu Caner Erkin’le aşk yaşayan oyuncu Şükran Ovalı birlikteliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Haberler 07.08.2016 - 10:31 | Son Güncelleme : 07.08.2016 - 11:28

Şükran Ovalı, Caner Erkin ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile aşk dedikodularına son noktayı koyan Caner Erkin, "Aşık olduğum kadınlayım" açıklamasını yapmıştı. Inter’e transfer olan 27 yaşındaki Erkin’in yanına Milano’ya gittiği konuşulan 31 yaşındaki Şükran Ovalı, “Ben İtalya’ya gitmedim, Caner geldi. Gördüğünüz sosyal medya mesajını benim yanımda İstanbul’da verdik. Her şey çok güzel ilerliyor. Caner de ben de mutluyuz" diye konuştu.

EVLİLİK SİNYALİ

Caner Erkin'in geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımdaki yüzük emojisi hatırlatılarak sorulan evlilik sorusuna Şükran Ovalı, "Her şey kısmet. Evlilik iddiaları hakkında konuşmak istemiyorum ama doğruluk payı var. Caner’le ilişkimize herkesin saygı göstermesini istiyoruz. Bizi fazla yormayın lütfen” diye yanıt verdi.

İzmirli oyuncu Şükran Ovalı Bez Bebek, Behzat Ç.,Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa, Şeref Meselesi ve Paramparça gibi birçok dizide rol aldı. Ovalı daha önce oyuncu meslektaşları Hakan Kurtaş ve Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti.

Caner Erkin, 26 yaşındaki Asena Atalay ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimz Ocak ayında sonlandırdı. Erkin'in evliliğinden Çınar isimli 5 yaşında bir oğlu var.

Sayfa Yükleniyor...