NTV

Survivor 2018'de ödül oyunlarını kim kazandı? (Survivor dördüncü bölüm)

Yaşam
dorduncu-bolum,zhIM1_CZJkmlTRFtloPAAw.jpg

Survivor'da ödül oyunlarını kim kazandı? sorusu yanıt buldu. Dördüncü bölümde oynanan poğaça ödüllü oyunu All Star takımı kazandı. 5 bin TL ödüllü bireysel oyun Ümit Karan'ın oldu. Yayınlanan yeni tanıtımda ise Hakan Hatipoğlu'nun hastaneye kaldırıldığı görülüyor. İşte dördüncü bölümden detaylar...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Survivor 2018'in ikinci haftası dördüncü bölümünde ödül oyunları oynandı. Poğaça ödüllü yarış 10-5 All Star takımının oldu.

Ödülü kazanan All Star takımı kişi başı 5'er poğaçanın sahibi oldu.

Daha sonra ise All Star takımı kendi aralarında 5 bin TL'lik ödül için yarıştı.

Erkeklerde Ümit Karan, kadınlarda Nagihan'ın finale çıktığı oyunu Ümit Karan kazandı.

TALİHSİZ KAZA

Survivor'ın beşinci bölümü bugün devam edecek. Yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtıma göre ise oyunda sakatlanan Hakan Hatipoğlu hastaneye kaldırılıyor. Hatipoğlu'nun sağlık durumu yeni bölümde netlik kazanacak.

TURABİ- HAKAN HATİPOĞLU KAVGASI 

Survivor 2018'in ilk haftasının üçüncü bölümüne Turabi ile Hakan Hatipoğlu kavgası damga vurdu.

Araları gergin olan ve bu yüzden yarışma başında takımları ayrılan iki isim oyun sırasında tartışma yaşadı. Hakan'ın Turabi ile yarışa çıkan Cumali'ye, "Seni hafif görenlere yenilme" sözleri sonrası tartışma çıktı. Turabi, "Nereye laf vuruyorsun sen" sözleriyle Hakan'ın üzerine yürüyünce araya takım arkadaşları girerek sakinleştirmeye çalıştı. Ancak itişmeler sırasında Marcus ve Nihat Doğan arasında da gerin anlar yaşandı.

ETİKETLER