Survivor Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında ve nereli? (2021 Survivor Bahar Seviş neden elendi?)

Survivor 2021'e yedeklerden gelen Bahar Seviş, 26 Ocak salı günü düzenlenen ada konseyinde yarışmaya veda etti. Bunun üzerine Survivor'ın Bahar'ın kim olduğu, Survivor izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı. Peki performansıyla merak uyandıran yarışmacı Survivor Bahar Seviş kimdir, nereli ve kaç yaşında?

27.01.2021 - 10:25

Survivor Bahar Seviş kimdir, kaç yaşında ve nereli? (2021 Survivor Bahar Seviş neden elendi?)

Survivor'da kimler eleme adayı oldu, Survivor'a kim veda etti? sorularının cevapları belli oldu. Ünlülerin ilk iletişim ödülünü kazandığı Survivor son bölümde; SMS birincisi seçilen Poyraz eleme potasına Duygu'yu gönderirken, İsmail, Bahar'ın ismini söyledi. Böylece Aleyna, İlayda, Duygu ve Bahar haftanın eleme adayları oldu. Ada konseyinde en az oyu alan Bahar Survivor'a veda etti.

Böylece Survivor Bahar kimdir? sorusu google'da en çok aranan başlıklar arasına girdi. Survivor 2021'e yedeklerden gelen bu yarışmacılardan biri olan  Bahar Seviş, ünlüler takımı adına yarıştı. Yoga eğitmeni olan Bahar'ın Instagram'da yaklaşık 5 bin takipçisi var.

survivor BAHAR KİMDİR?

18 Ocak 1990 Kıbrıs doğumlu Bahar Seviş aslen Kıbrıslıdır. Survivor Bahar, spor eğitmenliği ve oyunculuk yapmakta. 

Bahar Seviş aynı zamanda Fitness ve Pilates eğitmenliği de yapıyor. Oyunculuk geçmişi de  bulunan Survivor Bahar, çeşitli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Bahar  Seviş "baharrsevis" kullanıcı adıyla instagram'da paylaşımlar yapıyor.

Girne Amerikan Üniversitesi drama ve oyunculuk yüksekokulu mezunu olan Bahar Seviş, Survivor 2021'de yedek yarışmacılar arasında yer alıyor.

Akrep 8. yeni bölüm 2. fragmanı

Sayfa Yükleniyor...