NTV

Survivor NBA ödülüne Atakan neden gitmedi?

Yaşam

Survivor'da büyük ödül oyununu kimin kazandığı belli oldu. Yeni bölüm yayımlanmadan, ünlüler takımı Oklahoma City'deki ünlü Chesapeake Energy Arena'da Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors arasındaki maçı izlerken görüntülendi. Ancak Atakan'ın maçta olmaması, Survivor'dan ayrılıyor mu ? sorularına neden oldu.

GİDEN-KAZANAN BELLİ OLDU

Survivor 2016'da dün gece SMS sonuçlarına göre elenen isim Gizem Memiç oldu. Böylece elemeye kalan Yunus Günçe , Avatar Atakan ve Damla Can yarışmaya devam etti.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, daha önce söylediği üç büyük ödülün ilkini açıkladı. Acun Ilıcalı, kazanan takımın jete binip 6 saatlik bir yolculuğun ardından NBA Batı Finali’ni izleme şansını elde edeceğini söyledi.

SAATLER SONRA BELLİ OLDU

Ödülü duyan yarışmacılar hayli heyecanlandı. Ancak NBA ödüllü oyunu kimin kazandığı, ödül duyurulduktan bir kaç saat sonra hatta program yayınlanmadan belli oldu.

MAÇI İZLEYENLER FARK ETTİ

Sabaha karşı yayınlanan Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors maçını izleyenler, Survivor ünlüler takımının ödülü kazandığını gördü.

SOSYAL MEDYAYA DA DÜŞTÜ

Hem maçı canlı takip eden hem de fotoğraflarını takip edenler, ünlüler takımından Nagihan, Yunus ve Yattara'nın maçı izlediğini tespit etti. Hatta Semih'in de olduğu bazı fotoğraflar sosyal medyaya düştü.

ATAKAN MAÇA GİDEMEDİ

Ödül oyununda talihsiz bir kaza yaşayan Atakan Arslan ise maça gidemedi. Atakan'ın hastaneye kaldırıldığı ve durumunun yapılan kontrollerden sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

ETİKETLER