Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir? 2021 Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu kaç yaşındadır ve nerelidir?

2021 Survivor tüm hızıyla devam ederken yarışmaya 3 yeni yedek yarışmacı daha katıldı. Katılanlardan Yiğit Oruçoğlu Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Sorularının yanıtları ve detaylar haberimizde…

23.02.2021 - 19:49

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir? 2021 Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu kaç yaşındadır ve nerelidir?

survivor yedekler kadrosundaki Yiğit Oruçoğlu dikkat çeken isimlerden biri oldu. Survivorizleyicileri, Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Yiğit Oruçoğlu hakkında merak edilenler...

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?

2021 survivor yedek yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul, Kadıköy’de doğdu. Hayatını İstanbul’da sürdürmeye devam eden Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Yiğit Oruçoğlu, Doğuş Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okumaktadır.

Yiğit Oruçoğlu, bugüne kadar hayatında sürekli sporun olduğunu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağını söylüyor. 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporuyla ilgilenen, sonrasında da 5 sene aktif basketbol oynayan Yiğit Oruçoğlu, şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgileniyor. Oruçoğlu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor.

2021 Survivor ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Oruçoğlu izleyiciler tarafından merak edilen isimlerden biri oldu.

Yiğit Oruçoğlu kendisini şu şekilde tanımlıyor; “Hayallerinin peşinden koşan, hırslı güvenilir ve samimi bir insanım.”

Sayfa Yükleniyor...