Survivor'da Beyonce konseri ödülünü kim kazandı ?

Survivor 2016'da Beyonce konseri ödülünü kim kazandı? sorusunun cevabı bugün yayınlanacak bölümde belli olacaktı. Ancak ilk büyük ödül oyununda (NBA maçı) olduğu gibi Beyonce konserine giden isimlerin görüntüleri sosyal medyaya sızdı.

07.06.2016 - 08:22

Survivor'da Beyonce konseri ödülünü kim kazandı ?

survivor’da NBA maçını izleme ödülünü kazanan takımda program yayınlanmadan önce dikkatli izleyiciler tarafından tespit edilmiş, fotoğraflar yabancı ajanslara düşmüştü. Ancak o zaman Acun Ilıcalı, maç yayını esnasında kazanan takımın anlaşılabileceğini açıklamıştı. İkinci büyük ödül oyunu olan  Beyonce'nin Philadelphia'daki konserini için de benzer bir durum yaşandı. Bugün belli olacak yeni bölüm öncesi Beyonce konserine giden isimler sosyal medyaya sızdı. 

Hürriyet'in haberine göre yeni bölüm yayımlanmadan, gönüllüler takımı Beyonce'nin Philadelphia'daki konserini izlerken görüntülendi. 

 Gönüllüler takımı Beyonce konserinde görüntülendi. 
 Gönüllüler takımı Beyonce konserinde görüntülendi. 

SAHNE ÖNÜNDE VİDEO

Konser alanında sahne önünden paylaşılan videolarda Gönüllüler takımından Damla, İbrahim ve Serkay’ın eğlendiği görüldü. Ancak konserde Efecan'ın olmaması elendi mi? sorusunu akıllara getirdi.

EFECAN ELENDİ Mİ ? 

Dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından Serkay ve Efecan elemeye çıkacak iki isim olarak belirlendi.

Ilıcalı bu iki yarışmacı için 'ödül oyununu kazansanız bile elenen yarışmacı Beyonce konserine gidemeyecek' açıklamasında bulunmuştu. 

Sayfa Yükleniyor...