Survivor'da ismi yazılan isim Atakan oldu

Survivor 2016 dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, gergin bir konsey süreci yaşadı. Konseyde ismi yazılan Atakan ilk eleme adayı oldu.

NTV Haber 03.05.2016 - 09:05

Survivor'da ismi yazılan isim Atakan oldu

Survivor 2016 birleşme partisi renkli görüntülere sahne oldu ve bu hafta iki takımın adaları birleşti. Ünlüler ve gönülüller takımı artık aynı adada yaşamlarını sürdürüyor. Peki bu hafta Survivor'da kim elenecek? Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, dün sıkıntılı bir konsey süreci yaşadı.

NAGİHAN İLE ATAKAN ARASINDA GERGİNLİK

Daha önce kendi isminin çıkmasından tedirgin olmadığını belirten ve ünlüler takımının diğer üyelerinden korkmadığını açıklayan Atakan, dün gece yazılan isimler doğrultusunda ilk eleme adayı oldu.

Önce adada ardından dokunulmazlık oyununda tartışan Atakan ve Nagihan arasındaki sular konseyde de durulmadı. Atakan'la gerilen Nagihan daha sonra Ezgi'ye laf atmaya başladı. Söz alan Atakan, kendisi konuşurken sürekli araya giren Nagihan'dan şikayetçi oldu.

"KIZGIN DEĞİLİM"

Ünlüler arasında gergin geçen konseyin ardından elemeye çıkan Atakan, arkadaşlarının bireysel dokunulmazlık oyununda oynayamaması için kendisini yazdığını ve kimseye kızgın olmadığını söyledi.Sayfa Yükleniyor...