Sutyeninin kutusundan ahlaksız teklif çıktı

Londra'da yaşayan Emily McNulty, sipariş ettiği sutyenin kutusundan kendisine özel bir şov yapmasını teklif eden bir not çıkınca şoke oldu.

28.10.2009 - 17:35

Sutyeninin kutusundan ahlaksız teklif çıktı

İnternet üzerinden sütyen siparişi veren Emily McNulty, siparişinin kutusunun içinde el yazısıyla yazılmış bir not olduğunu gördü.

Notta, "Hey güzellik, güzel sutyen! Eğer bana özel bir şov yapmak istersen beni şu numaradan ara, 07841 ******, Matheww J." Notun sonuna ayrıca öpücük anlamına gelen 'xx' de kondurulmuştu.

McNulty, notu görünce şok geçirmiş: ""Kutuyu açtım ve sutyenin etrafına sarılmış bir not gördüm. Şaka olduğunu, bir arkadaşın koyduğunu düşündüm. Ama daha sonra kutunun paketli olduğunu ve ben açmadan önce açılmamış olduğunu fark ettim."

Genç kadın numarayı arayınca Matthew Jones adında bir adam telefona çıkmış. McNulty nottan bahsedince ise adam kapatmış ve bir daha da telefona cevap vermemiş.

Londra'nın güneyinde yaşayan Emily bunun üzerine büyük beden iç çamaşırı üreticisi firma Bravissimo ile temasa geçerek şikayette bulunmuş. Firma ise genç kadına hediye çeki teklif etmiş.

Firma sözcüsü "Mathew Jones adlı bir çalışanımız bulunmuyor" açıklamasını yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...