Takla atan arabadan çıkıp doğum yaptı

Doğum sancıları başlayan ablasını hastaneye yetiştirmeye çalışan sürücü, temizlik aracını sollarken direksiyonu hakimiyetini kaybettiği otomobil ağaçlara çarparak takla attı. 5 kişinin hafif yaralandığı kazada hastaneye kaldırılan genç kadın sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi.

24.08.2011 - 14:48

Takla atan arabadan çıkıp doğum yaptı

Kaza, saat 10.00 sıralarında Sağlık Mahallesi Cengaver Sokak’ta meydana geldi.

Doğum sancıları başlayan ablası Şaziye Yanaşmaz’ı hastaneye götüren İsa Yardımcı yönetimindeki 14 DZ 229 plakalı otomobille, 33 yaşındaki Cahit Çınar’ın kullandığı 14 DV 433 plakalı Bolu Belediyesi’ne ait temizlik aracını sollarken direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çıktı. Ağaçlara çarpan otomobil takla attı.

Otomobildeki Rumeysa Yanaşmaz, Şaziye Yanaşmaz, Erkan Yanaşmaz, İsa Yardımcı ve Habibullah Yardımcı hafif yaralandı.

DHA'nın haberine göre; İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ne kaldırılan Şaziye Yanaşmaz hemen doğumhaneye alındı ve normal doğumla 2 kilo 900 gram ağırlığında erkek bebek dünyaya getirdi.

İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin İka, "Hastamız ikinci çocuğunu dünyaya getirmek için hastaneye gelirken talihsiz bir kaza geçirmiş. Hastanemize geldiğinde kanaması mevcuttu. Kendisini hemen doğumhaneye alıp bebeğini dünyaya getirdik. Şu anda her ikisi de sağlıklı" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...