Tarkan'ın aşkı Pınar Dilek kimdir?

Megastar Tarkan'ın, Pınar Dilek ile evliliğe yelken açması sosyal medyayı salladı. Herkes Pınar Dilek'in kim olduğunu merak etti.

02.05.2016 - 10:28 | Son Güncelleme : 02.05.2016 - 10:52

Tarkan'ın aşkı Pınar Dilek kimdir?

Megastar’ın dün Tarabya'daki villasında sade bir törenle yüzük taktığı Pınar Dilek’in sanatçının çok eski bir hayranı olduğu ortaya çıktı. Bu gelişme Tarkan’ın beş yıl önce Almanya konseri sonrasında kuliste hayranları tarafından çektirdiği fotoğrafla anlaşıldı.

Bu karede Tarkan’ın önünde duran Pınar Dilek, ünlü sanatçının hayranı çıktı.
Bu karede Tarkan’ın önünde duran Pınar Dilek, ünlü sanatçının hayranı çıktı.

Tarkan ve Pınar Dilek aşkının temellerini atan bu fotoğraf aynı zamanda çiftin aynı karede bulunduğu ilk fotoğraf olma özelliği taşıyor. İddialara göre başarılı popçu Almanya konserinden sonra Pınar Dilek ile sık sık görüşmeye başladı. Arkadaşlık bağlarını güçlendiren çiftin bu yakınlığı kısa sürede aşka dönüştü. Ve dün 5 yıllık ilişki 40 kişinin katıldığı törenle taçlandı.

PINAR ALMANYA DOĞUMLU

Yüzüklerin takıldığı gecenin fotoğrafları pazartesinin en çok konuşulan konusu oldu. Ancak Pınar Dilek'in kim olduğu sorusu da çok tartışıldı. 30 yaşındaki Pınar Dilek hakkında bilinenler ise çok az. 1986 yılında Almanya'nın Duisburg şehrinde doğan Dilek, Elazığ'lı anne ve Şanlıurfa'lı babanın küçük kızı. 1.57 boyundaki genç kadının, Tarkan ile Almanya konserinde tanıştığı biliniyor.

Sayfa Yükleniyor...