Tesla’nın kurucusu Amber Heard’ın peşinde

Johnny Depp’le sansasyonel boşanma davasını geride bırakan oyuncu Amber Heard, milyarder girişimci Elon Musk’ın radarında. Musk’ın, yaklaşık üç yıldır Heard’ın peşinde olduğu iddia edildi.

Haberler 03.09.2016 - 13:48 | Son Güncelleme : 03.09.2016 - 14:01

Tesla’nın kurucusu Amber Heard’ın peşinde

Johnny Depp’le yaşadığı olaylı boşanma sürecinin ardından ABD’li oyuncu Amber Heard’ın adı yeni bir aşkla gündemde.

Modellikten oyunculuğa geçen ve rol aldığı "Never Back Down" adlı filmle şöhreti yakalayan 30 yaşındaki yıldızın, mart ayında eşi Talulah Riley’den boşanan, Tesla’nın sahibi ünlü milyarder Elon Musk’la birlikte olduğu konuşuluyor.

ABD medyasının iddiasına göre Musk, ünlü oyuncuyla bir araya gelmek için üç yıldır uğraşıyor. Hatta henüz evli olduğu dönemde Musk, yakın arkadaşı yönetmen Robert Rodriguez’den kendisini Amber Heard’la bir araya getirmesi için yardım istedi.

Elon Musk, eşi Talulah Riley’den mart ayında boşandı.
Elon Musk, eşi Talulah Riley’den mart ayında boşandı.

7 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA

Öte yandan Amber Heard ile Johnny Depp’in olaylı boşanma davası geçen ay anlaşmayla sonuçlandı. Şubat 2015’te evlenen ve boşanma davasının açıldığı günden bu yana şiddet iddialarıyla gündeme gelen çift, sessiz ve olaysız boşanma için uzlaşmaya vardı. Buna göre Depp, Heard'a boşanma için 7 milyon dolar verdi. Heard bu parayı hayır kurumlarına bağışlayacağını açıkladı.

“TELEFON FIRLATTI”

Mayıs ayında başlayan ve haftalarca konuşulan Johnny Depp-Amber Heard boşanma davasında pek çok iddia gündeme geldi.

Amber Heard, düğünden 15 ay sonra eşinin alkollü olduğu bir gece şarap şişesi ile evdeki eşyayı kırdığını ve yüzüne cep telefonu fırlattığını iddia etti ve boşanma davası açtı.

DELİLİ MORARMIŞ YÜZÜ OLDU

Oyuncu, delil olarak ise kavga sonrası moraran yüzünün ve evdeki kırık eşyanın fotoğraflarını mahkemeye sundu. Ancak Heard'in, polis eve geldiğinde hiçbir şey söylemediği gösteren görüntüler akılları karıştırdı.

Diğer gelişme ise kıskançlık konusunda yaşandı. Amber Heard'ın daha önce evlendiği ve soyadını aldığı kız arkadaşı Tasya Van Ree ile tekrar yakınlaştığı, 52 yaşındaki Johnny Depp'in ise bu konudan çok rahatsız olduğu iddia edildi. Dava süresince iki sevgilinin yakın ve samimi fotoğrafları iddiaları doğruladı.

DEPP’E ESKİ EŞ DESTEĞİ

400 milyon dolar serveti olan Depp'e destek ise eski eşinden geldi. Vanessa Paradis, eşinin evlilikleri boyunca kendisine şiddet uygulamadığını hatta örnek bir baba olduğunu açıkladı.

The New York Post gazetesine konuşan Amber Heard’ın yakın arkadaşı Tillett Wright, Depp’in sarhoş olduğu birgün Heard’ı yüzüne yastık bastırarak boğmaya çalıştığını iddia etti.

TUVALETE SAKLANDI

Johhny Depp’in “Lone Ranger” filminin tanıtımı için özel jetle Japonya’ya giderken uyuşturucu ve alkol alarak seyahati o zaman sevgilisi olan Amber Heard için çekilmez hale getirdiği iddia edildi. Heard’ın, seyahat boyunca Depp’in yanında bulunmak istemediği ve tuvalete saklandığı öğrenildi.

Son olarak ise Heard, 53 yaşındaki “Karayip Korsanları” yıldızının bir sinir krizi anında parmağını keserek kendi kanıyla aynaya “Easy Amber" (Ucuz Amber) ve "Starring Billy Bob" (Başrolde Billy Bob) yazdığını iddia etti. Ancak mahkemeye sunulan görüntüler izinsiz çekildiği için delil sayılmadı.

Sayfa Yükleniyor...