Test pilotu tarlası

BBC yapımcıları ikinci Stig de kurallara uymayıp kimliğini açıklayınca, enteresan bir çözüm buldu.

26.11.2010 - 11:27

Test pilotu tarlası

Programın konsepti gereği kimliğinin gizli kalması gereken test pilotları, her defasında kimliğini açıklayınca BBC'nin efsane otomobil şovu Top Gear çareyi test pilotu 'üretmekte' buldu.

Rengarenk Stig'ler büyümüş ve "makul fiyatta otomobil" ile pistte dönmeye hazırlar.

Şüphesiz, yeşil, kırmızı, sarı, pembe renkte tulumlar giymiş olan 'Stig'ler kimliklerini gizli tutmaları konusunda iyi bir eğitim almıştır!

Top Gear'ın sunucuları içlerinden birini seçecek Top Gear'ın sunucuları içlerinden birini seçecek

Top Gear sunucuları Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond yetişen Sitg'leri teftiş etmek için tarlayı ziyaret etti.

Kimliklerini gizli tutmak için yetiştirilmiş yeni nesil ! Kimliklerini gizli tutmak için yetiştirilmiş yeni nesil !

Yetişenler içinden biri Stig olarak seçilecek ama yeni sezonda Stig'in olup olmayacağı, konseptin nasıl olacağı belli değil.

Top Gear sunucuları Richard Hammond, Jeremy Clarkson ve James May (soldan sağa) Top Gear sunucuları Richard Hammond, Jeremy Clarkson ve James May (soldan sağa)

Programda kimliği gizli tutulan test pilotuna 'Stig' deniyor ve şovun sunucuları Stig için 'fikirleri değersiz, küçük beyinli, bacakları hidrolik, sesini sadece kediler duyar' gibi ifadeler kullanıyor.

Eski Stig, Ben Collins. Eski Stig, Ben Collins.

Stig kelimesi, programın sunucusu Jeremy Clarkson'un ve yapımcısı Andy Wilman'ın okul çağlarında yeni çocuklara verdikleri bir takma isimden geliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...