The Populist Bebek’te kapılarını açtı

Özgün craft tatları ve mimari dekorasyonu ile fark yaratan The Populist, bomontiada’dan sonra Bebek şubesinde misafirlerini ağırlamaya başladı.

15.02.2018 - 15:00 | Son Güncelleme : 16.02.2018 - 09:35

The Populist Bebek’te kapılarını açtı

'İyi yemek, iyi müzik ve craft tatlar' mottosunu elden bırakmayan The Populist, şehrin en popüler mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Kendine has ruhu ile şehir içinde bambaşka bir dünyanın kapısını aralayan The Populist, ‘ustalıkla işlenmiş’ anlamına gelen ‘craft’ lezzetleri ile de farkını ortaya koyuyor.

The Populist Bebek’in konsept tasarımı, bomontiada da olduğu gibi İspanya’nın ödüllü tasarım ofisi Lagranja’nın imzasını taşıyor. Karakteristik mimari stilinden izler taşıyan Bebek şubesinde mekana özel tasarlanan pek çok detay da dikkat çekiyor.

Ambiyansı ve lezzetleri ile Bebek’e bambaşka bir hava katacak The Populist’in en göze çarpan dekorasyon unsurlarından birisi, tavandan başlayıp mekânın her köşesini saran “beer dream machine”. Craft lezzetlerin yapımında kullanılan özel aktarım makinasının bir maketi olarak konumlandırılan “beer dream machine” ışıklandırması ve dizaynı ile The Populist’in mekan tasarımındaki iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Şehrin en keyifli buluşma noktalarından biri olacak The Populist Bebek, kendisiyle özdeşleşen müzik performanslarını ise bu kez bar bölümünde konumlandırdığı DJ kabininde gerçekleştirecek.

PAZAR KAHVALTISI

İmza lezzetleri ile iddialı olan The Populist, Bebek şubesinde bir yeniliğe imza atarak misafirlerine Pazar günleri kahvaltı menüsü de sunacak. Monte Cristo Brioche Tost, Avokadolu Çavdar Tost, Eggs Benedict ve The Populist Bircher Musli gibi farklı lezzetleri bir araya getiren zengin kahvaltı menüsü ile The Populist Bebek, uzun kahvaltı keyfinin de vazgeçilmez mekanlarından biri olacak.

Sayfa Yükleniyor...