Söz'ün Yavuz'u Tolga Sarıtaş Eminönü'nü kilitledi

Söz'ün başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş, dizinin Eminönü'de gerçekleştirilen çekimlerinde esnaf ve turistlerin yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı...

Haberler 05.11.2018 - 13:41

Söz'ün Yavuz'u Tolga Sarıtaş Eminönü'nü kilitledi

Star TV'de yayınlanan ve yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz’ün çekimleri İstanbul'da devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş,  Eminönü'nde gerçekleştirilen çekimlerde esnaf ve turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

SÖZ 58. BÖLÜM 2. FRAGMAN - İZLE

1 SAHNE 7 SAAT SÜRDÜ

Eminönü'nün tarihi noktalarından biri olan Mercan Yokuşu'nda gerçekleştirilen dış çekim sahneleri, bölgedeki esnaf ve turistlerin yoğun ilgisi nedeniyle 7 saatte tamamlanabildi. Yurt dışında da büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Söz'ün başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş'ın sahnelerinde, esnaf ve turist hayranları adeta fotoğraf çekme yarışına girdi..

'YALNIZ KURT' DİYE BAĞIRDILAR

Söz'deki performansıyla 46. Uluslararası Emmy Ödülleri'ne aday olan Tolga Sarıtaş'a, yabancı hayranları dizideki lakabı olan 'Yalnız Kurt' (Lonely Wolf) diye bağırdılar.

Dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, dışardan gelen müdahaleler nedeniyle aynı sahneyi bir çok kez yarıda kesmek zorunda kaldı.

SÖZ 52. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...