Tuba Büyüküstün için 34 ülkeden 34 mum üflediler

Oyuncu Tuba Büyüküstün’ün hayranları video klip hazırladı. İnternet üzerinden örgütlenen 34 ülkeden birer hayranı, bir mum üfleyerek Büyüküstün'ün doğum gününü kutladı.

DHA 06.07.2016 - 13:34

Tuba Büyüküstün için 34 ülkeden 34 mum üflediler

İnternette örgütlenerek Tuba Büyüküstün’e sevgilerini göstermek için duygularını ve düşüncelerini iletmeye çalışan hayranları harekete geçti.

Maisha Masal' isimli bir hayranının önerisi üzerine Büyüküstün’ün 5 Temmuz’daki 34’üncü doğum günü için 34 ülkeden birer hayranı, kamera karşısına geçerek bir mum üfleyerek sanatçıya kutlama dileklerini iletti.

Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Afrika, ülkelerinin yanı sıra büyük hayran kitlesi bulunan Ortadoğu ve Doğu Asya’daki hayranları, Tuba Büyüküstün’e ilettikleri doğum günü kutlama mesajlarını içeren videoyu internete yükledi.

Tuba Büyüküstün hayranları daha önce çizdikleri resimlerden 'kişiye özel Kitap’ hazırlamış, dünyanın çeşitli ülkelerinde birbirlerine göndererek 50 metrelik mektup yazmış, çok sevdiğini söylediği çocukları sevindirmek için yoksul veya dar gelirli 73 çocuk için kitap ve giysi kampanyası düzenlemişti.

Ayrıca İngiltere’deki Filistinli bir hayranı, ABD’deki bir firmadan Tuba Büyüküstün adına 'Yıldız sertifikası’ almıştı.

Sayfa Yükleniyor...