Tuba Büyüküstün'den Umut Evirgen'le ayrılık açıklaması: Mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz?

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, üç yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ayrılığı ve özel hayatıyla ilgili sitem dolu bir açıklama yaptı.

Haberler 30.07.2020 - 13:24

Tuba Büyüküstün'den Umut Evirgen'le ayrılık açıklaması: Mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz?

İşletmeci sevgilisi Umut Evirgen'le yollarını ayıran Tuba Büyüküstün, haklarında çıkan bazı haberlere tepki göstererek, “Umut ile birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Instagram hesabından mesaj yayımlayan Büyüküstün şu ifadeleri kullandı:

" basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı. Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütursuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum. ‘Aldattılar, aldattı, aldatıldı! Yok onunla değil, bununla aldatmış. Aa aldatma yokmuş. Dayanamadılar, barıştılar’ ve daha neler neler. ‘Haber yok, kimi yazsak okunur’ diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

Bırakın sanatçı olmayı, insan olarak mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz? Halka ‘mâl olmak’ deyimi düzeltme (inceltme) işareti kaldırılınca yanlış anlaşılmaya sebep oldu galiba. Yeni algıda, halka ‘mal olmuş’ bir sanatçı olarak özel hayatımla ilgili görevim olan açıklamayı yapayım. Umut ile birkaç ay önce ayrıldık.

Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygı duymayı bilmek zenginliktir. Anlamlar kaybolmasın diye inceltme işaretlerine ihtiyacımız var. Herkese sevgiler."

Sayfa Yükleniyor...