Tuba Ünsal ve Ata Demirer'den şehit ailelerine destek

Beşiktaş’ta gerçekleşen terör saldırısının ardından, Ata Demirer gösterisinin gelirini şehit ailelerine bağışlayacağını, Tuba Ünsal ise tiyatrolarında polis ailelerinden ücret almayacaklarını duyurdu.

14.12.2016 - 09:47 | Son Güncelleme : 14.12.2016 - 09:50

Tuba Ünsal ve Ata Demirer'den şehit ailelerine destek

Geçtiğimiz gün Beşiktaş’ta gerçekleşen hain terör saldırının ardından spor, magazin ve sanat dünyasından birçok tepki geldi. Sosyal medyada oluşturulan #polisiminyanındayım hashtag'ine birçok ünlü isim destek vermişti.

Ata Demirer ve Tuba Ünsal'dan ise şehit aileleri için bir adım attı. Demirer, ‘Ata Demirer Gazinosu’ gösterisini iptal etmediğini, bunun yerine gösteriden elde edilecek geliri şehit ailelerine bağışlayacağını duyurdu.

ATA DEMİRER'İN DUYURUSU

Tuba Ünsal ise, “Sanat iyileştirir, sanat acıyı sağaltır” diyerek, ‘İsimsiz Yıldız’ tiyatro ekibi olarak aldıkları kararı “Sezon sonuna kadar her oyunumuzda bizi koruyan kollayan polislerimize ve ailelerine ek bir kontenjan açıyoruz ve onlardan ücret almıyoruz” sözleriyle duyurdu.

TUBA ÜNSAL'IN AÇIKLAMASI 

Sanat iyileştirir, sanat acıyı sağaltır...Böyle zamanlarda sahneye çıkmak zordur, ama çıkmak gerekir. Ekip olarak bir karar aldık. Sezon sonuna kadar her oyunumuzda bizi koruyan kollayan polislerimize ve ailelerine ek bir kontenjan açıyoruz ve onlardan ücret almıyoruz. Oyunumuz belki onların yaralarını bir nebze sarmalarına yardımcı olur belki ufacık da olsa gülümsetir diye. Elimizden gelen bu. Keşke üstün güçlere sahip olsam dünyadaki bütün çocukları anasız babasız kalmasınlar diye korusam.Bütün bombaların içine rengarenk şekerler koysam patladıklarında herkesi mutlu etsem, keşke keşke keşke...Sizde bu akşam düşünün. "BENİM ELİMDEN NE GELİR Kİ demeyin. Herkes çıkıp kapısının önünü değil sokağını temizlese, bir çocuğun başını okşasa belki dünya bambaşka bir yer olurdu. Bizi kurtaracak tek şey sevgi🙏🏼

Tuba Unsal (@tubaunsal) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Sayfa Yükleniyor...