NTV

Tuğba Özay: Resmen boşandık

Yaşam

Son dönemde elendiği Survivor 2016'daki performasıyla gündeme gelen Tuğba Özay, 1 Nisan'da yaptığı şakanın gerçek olduğunu ve evliliğinin bittiğini açıkladı.

38 yaşındaki manken Tuğba Özay, Renkli Sayfalar programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özay daha önce de boşanma haberleriyle gündeme geldiği İtalyan işadamı Ludovic Fattizzo’den resmen ayrıldığını söyledi. İşte Tuğba Özay'ın açıklamalarından satırbaşları: 

"HER ŞEYİ BIRAKMAMI İSTİYORDU"

Eşim ile evliliğimiz Survivor'a gitmeden önce resmi olarak bitti. Telefonla konuştuk. Çok güzel şeyler söyledi. Onun da hayatında biri var. 8 yıllık ilişki. İlk 4 yıl çok güzeldi. O evcimen bir insandı. İyi yürekli, düzgün kaliteli bir insandı. Her şeyi bırakmamı istiyordu.

"2 SENE ÇOK YORULDUK"

İlk başlarda aşkın etkisiyle yaparım, ederim diyorsun da, düşününce 22 yıl çok çalıştım. "Hangi şehirdeyim" diye uyanan bir insanım. Arka arkaya albümler çıkardığım dönemdi. Bana manevi anlamda çok destek verdi. 2 sene çok yorulduk. Ayrıldık, ayrılmadık... "

"OCAK AYINDA BOŞANDIK"

Ben ona 1 Nisan'da bir şaka yaptım, mesaj attım "Ben boşanmak istiyorum" diye. Hemen telefon açtı, "Bu nedemek falan" dedi. "1 Nisan şakası yaptım" dedim. 1 ay sonra biz boşanmayı konuşur olduk. "Ben çocuk istiyorum, sen işini çok seviyorsun. Sen bunları istemiyorsun" dedi. Bu konuşmalardan sonra da 2 yıl devam ettik. Geçtiğimiz ocak ayında da boşandık"

ETİKETLER